Вітаємо Куцин Т..

Дата: 01.01.2024 07:14

1 січня  святкує свій День народження інспектор відділу містобудування, архітектури, земельних ресурсів, житлово-комунального господарства та комунальної власності Куцин Тетяна Василівна.

Шановна Тетяна Василівна !

Від імені селищного голови, апарату селищної ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу шлемо найкращі вітання з Днем народження.

Бажаємо Вам миру, радості, сімейного затишку, гарних думок. Кайфуйте від життя. Ні про що не жалійте. Живіть так як Ви хочете. Мрійте. Розквітайте. Посміхайтеся. Насолоджуйтеся собою. Цінуйте себе. Слухайте голос свого серця. Любіть. Бережіть дорогу до свого щастя. Завжди вірте в себе.