У Савинцях в останню дорогу провели Захисника Сергія Нагуляка. Рідні його розшукували майже рік

Дата: 16.01.2024 15:50

Сьогодні Тростянецька громада попрощалася із Захисником України Сергієм Нагуляком з села Савинці.

З другого березня 2023 року стрілець-санітар третього відділення другого стрілецького взводу першої стрілецької роти військової частини А7096, солдат Нагуляк Сергій Васильович вважався зниклим безвісти. Воював на той час на позиціях поблизу населеного пункту Новобахмутівка, Донецької області.

Мати військового докладала значних зусиль в пошуку сина відтоді, як з ним обірвався зв’язок. Вона зверталася в усі можливі інстанції і все сподівалася, що Сергій в полоні. Пильно вдивлялася у списки полонених та звільнених з полону в результаті обміну.

На жаль, сподівання не виправдались. Нещодавно було підтверджено загибель Героя-земляка, якому всього виповнилося 29 років.

Вірний військовій присязі, солдат Нагуляк Сергій Васильович з честю і гідністю виконав свій громадянський та військовий обов’язок - до останнього захищав Батьківщину, суверенітет та незалежність України.

У  Тростянці, Северинівці, Летківці, Олександрівці, Демківці, Капустянах та Савинцях траурний кортеж з тілом захисника зустрічали живим коридором.

У Савинцях ця перша смерть бійця російсько-української війни сколихнула все село. Віддати шану оборонцю прийшли рідні, друзі, представники влади та жителі громади.

У місцевому храмі відбулася заупокійна панахида за загиблим.

Прощалися з військовослужбовцем зі сльозами на очах, скорботою та болем від непоправної втрати, з квітами та навколішки.

Востаннє земляку віддали військові почесті на сільському кладовищі. На честь воїна пролунав трикратний військовий салют.

Щирі співчуття рідним і близьким Героя.

Хай душа Захисника України Сергія Нагуляка знайде вічний спокій, а пам’ять про нього назавжди залишається у наших серцях!