Вітаємо Стороженка В.В.

Дата: 21.01.2024 06:46

21 січня  святкує свій день народження   головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури,  житлово-комунального господарства та комунальної власності апарату Тростянецької селищної ради Стороженко Віталій Васильович, який на даний час захищає кордони  своєї Батьківщини в лавах Збройних Сил України.

Шановний Віталій Васильович !

Від імені селищного голови, апарату селищної ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть   найщиріші вітання з Днем народження!

Бажаємо стійкості, витримки, відваги і сили духу, мужності, сміливості, винахідливості і  приймати вірні рішення. Знайте, що вдома Вас чекають і нехай ця думка гріє Вас. Хай кожна мить дарує Вам натхнення та впевненість у собі, хай буде все добре, вірте чудо, вірте  в добро і щастя. Перемога вже дуже скоро. І буде мир в Україні. Завжди. Дякуємо безмежно за те, що тримаєте  оборону! Повертайтеся здоровим додому, де Вас чекають рідні, друзі та колеги.

Дорогий Отець Небесний, дай нам  миру,

В кожну сім’ю, в кожну родину,

Благослови всю нашу Україну

Підтримай солдат в тяжку годину.