Дата: 07.02.2024 09:38

ОБҐРУНТУВАННЯ

Технічних та якісних характеристик предмета закупівлі його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення в межах закупівлі  «Виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення  інвентаризації земельної ділянки комунальної власності  орієнтовною площею 1,5 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, в смт Тростянець, по вул. Наконечного,17, Гайсинського району Вінницької області (Код ДК021:2015:71340000-3-Комплексні інженерні послуги)»