Проведено нараду для відповідальних осіб за організацію харчування дітей в закладах дошкільної освіти та сестер медичних закладів

Дата: 08.02.2024 14:31

Сьогодні, 8 лютого, проведено нараду для  відповідальних осіб за організацію харчування дітей в закладах дошкільної освіти та сестер медичних закладів за участі  головного спеціаліста відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Гайсинського районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області Наталії Сарайкіної, начальника управління освіти селищної ради Олени Пунько, головного спеціаліста загального відділу  селищної ради Валентини Льолі.

Наталія Андріївна закцентувала увагу присутніх на безумовному дотриманні  вимог законодавства щодо безпечності  харчових продуктів та забезпечення роботи системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР), дотримання санітарно-гігієнічних вимог до особистої гігієни персоналу, в тому числі проходження обов’язкових медичних оглядів.

Розглянуто вимоги щодо діяльності постачальників харчових продуктів, ступені та межі їх відповідальності.

Окремо на зустрічі обговорили питання складання двотижневого меню на весняно-літній період відповідно до нового Санітарного регламенту.

Також учасники наради взяли участь в онлайн-нараді, що була організована Департаментом гуманітарної політики Вінницької облдержадміністрації за участі представника Департаменту охорони здоров'я та реабілітації Вінницької обласної військової адміністрації у зв'язку з епідеміологічною ситуацією в області.

Нарада пройшла конструктивно, учасники заходу взяли активну участь в обговорені вищезазначених питань.

Управління освіти селищної ради