Відкрито Аптечний пункт № 1 аптеки № 1 КП "Тростянецька комунальна аптека"

Дата: 13.02.2024 14:15

1 лютого 2023 року розпочало свою роботу Комунальне підприємство «Тростянецька комунальна аптека», засновником якого є Тростянецька селищна рада. За рік діяльності вдалося багато досягти, зокрема реалізувати соціальні та державні програми: «Доступні ліки» + інсуліни, безоплатний та пільговий відпуск лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань, «РАЗОМ» за підтримки компанії Abbott, «Допомога Суглобам» за підтримки Mediсard. Це дає можливість забезпечувати населення виключно сертифікованими препаратами, і що головне – з мінімальною націнкою на встановлену групу лікарських засобів.

Також вирішено проблемне питання відпуску наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів.

Крім того, для забезпечення жителі громади сільської місцевості медичними засобами проводиться відпуск лікарських засобів через мережу амбулаторій загальної практики сімейної медицини та медичні пункти тимчасового базування Комунального некомерційного підприємства «Тростянецький центр первинної медико-санітарної допомоги».

З метою ще більшого наближення послуги населенню, сьогодні відкрито Аптечний пункт № 1 аптеки № 1 КП «Тростянецька комунальна аптека» (Наказ Держспоживслужби від 06.02.2024 № 171 про розширення господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами за місцем провадження діяльності).

Відокремлений структурний підрозділ розміщений у поліклінічному відділені КНП «Тростянецька лікарня» (селище Тростянець, вул. Мічуріна, 60).

Графік роботи: понеділок - п’ятниця з 09.00 до 15.00 год, субота, неділя – вихідні дні.

Телефон для уточнення наявності потрібного препарату чи виробу медичного призначення та консультації фармацевта: 0932016672.