Дрони від вихованців Будинку дитячої творчості нищитимуть ворога на Донецькому напрямку

Дата: 15.02.2024 11:23

Вихованці КЗ "Тростянецький будинок дитячої творчості" у співпраці з селищною радою і ГО "Учасників АТО «Патріот"", передали на фронт дві «бойові пташки»

Частина коштів на безпілотники була зібрана під час благодійних ярмарків, які проходили у навчальному закладі.

FPV-дрони будуть допомагати бійцям 59-ї окремої мотопіхотної бригади ім. Якова Гандзюка нищити ворожу техніку на одному з найгарячіших напрямків Донеччини.

Дівчатка разом загадали бажання, щоб літальні апарати допомогли зберегти життя, здоров’я наших Захисників і Захисниць та якнайшвидше наступив довгоочікуваний Мир.

Дякуємо дітям, батькам, колективу Комунальний заклад "Тростянецький будинок дитячої творчості", всім активним жителям громади, які долучаються до збору коштів!

Не зупиняємося!

Разом до Перемоги!