Кожен житель громади може скористатись можливостями Центру активності громадян

Дата: 21.02.2024 11:57

Центр активності громадян Тростянецької селищної територіальної громади розташований 👉 на І поверсі КЗ  "Тростянецька селищна публічна  бібліотека" (смт Тростянець, вул. Шкільна,1).

🪪 Модератор - Антоніна Олійник.

📲Контактний номер – 098 102 96 09.

Нагадуємо, що кожен житель громади може скористатись можливостями Центру активності громадян і організувати там захід.

💬Це можуть бути обговорення ідей, що можна покращити в громаді, та проблем, які потрібно вирішити.

📖📱💻Це можуть бути і навчання з громадського активізму чи цифрових навичок.

📋🤝Або зустрічі з представниками громади та офіційні обговорення проєктів нормативних документів.

Як це зробити?

1. Спершу переконайтесь, що захід, який ви хочете провести, стосується теми громадського активізму чи вирішення проблем громади.

2. Після цього відкрийте посилання на вільний календар  і перевірте перелік доступних дат і часу для проведення заходу.

Оберіть  вільну дату та запропонуйте свій захід модератору.

3. Обравши дату - отримайте підтвердження від адміністратора Центру.

4. Запросіть на захід інших жителів громади, розмістивши інформацію в спільноті центру та на власній сторінці.

Дізнатись більше про Центр активності громадян можна за посиланнями:

Тепер кожен житель може самостійно організувати захід, спрямований на розвиток громади, через вільний календар подій.