Чергова зустріч з благодійним фондом «Право на захист»

Дата: 22.02.2024 15:58

22 лютого благодійним фондом «Право на захист» в приміщенні Тростянецького селищного комунального Центру культури та дозвілля проводилась видача гуманітарної допомоги особам похилого віку/особам з інвалідністю, сім’ям з дітьми, які перебувають в складних життєвих обставинах та внутрішньо переміщеним особам.

Допомога видавалася у вигляді продуктових наборів, яку отримали 85 осіб, а саме: 66 одиноких пристарілих осіб, що знаходяться на обслуговування в КЗ «Тростянецький селищний центр надання соціальних послуг», 14 сімей, що знаходяться в  складних життєвих обставинах, 5 сімей внутрішньо переміщених осіб, які нещодавно переїхали до нашої громади.

Хочемо зазначити, що відділ соціального захисту населення та охорони здоров’я Тростянецької селищної ради співпрацює з благодійним  фондом «Право на захист» в напрямку допомаги внутрішньо переміщеним особам, що проживають на території громади впродовж 2 років.

Даний фонд має широкий спектр різнопланової допомоги,  тому при потребі та необхідності можна звертатися за телефонами: 099-507-50-90; 068-507-50-90; 093-507-50-90.

Дякуємо Благодійному фонду «Право на захист» за надану допомогу та постійну підтримку! Разом наближаємо Перемогу!

Відділ соціального захисту та охорони здоров’я