Визначено переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

Дата: 22.02.2024 16:50

Фото без опису

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року № 1099, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за № 1318/20056, наказу Міністерства освіти і науки України від 31 жовтня 2023 року № 1330 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів і турнірів у 2023/2024 навчальному році», наказу Департаменту гуманітарної політики Вінницької обласної державної адміністрації від 10 січня 2024 року № 14-аг «Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2023/2024 навчальному році», листа Департаменту гуманітарної політики Вінницької обласної державної адміністрації від 13.02.2024 № 538 «Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови у 2023/2024 навчальному році», наказу Управління освіти Тростянецької селищної ради від 22.12.2023 №455 «Про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2023-2024 навчальному році» взяли участь та стали переможцями у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови:

- Халимоненко Ярослав Васильович, учень 9 класу Ліцею смт Тростянець, ІІІ місце

- Шарапанівська Ангеліна Володимирівна, учениця 11 класу Ліцею смт Тростянець, ІІІ місце

Щиро вітаємо переможців  й бажаємо подальших творчих успіхів і здобутків!

Управління освіти