Вітаємо Меркотан О.О.

Дата: 24.02.2024 06:11

24 лютого  свій День народження  відзначає начальник відділу з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації Тростянецької селищної ради  Меркотан Ольга Олександрівна.

Шановна Ольга Олександрівна!

Від імені селищного голови, апарату селищної ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть   найщиріші вітання з Днем народження!

Створюйте свою реальність де багато радості, багато насолоди і багато щастя. Хай життя наповнюється найкращими найсвітлішими емоціями для Вас. Хай життя тече через Вас вільно і приймайте його як великий дар. Сійте добро, любов, впевненість в душах оточуючих Вас людей. Хай  легко і гармонійно входить у Ваше життя прекрасне диво. Відчувайте кожною своєю клітинкою життя і задоволення собою. Ви прекрасні. З Днем народження!

Живіть в здоров’ї, в світлі й доброті.
І сонечко хай кожен день сміється,
А успіх ще не раз прийде в житті!

Живіть прекрасно, радісно, щасливо,
Ну так, як у найкращому кіно...

Бажаємо здоров’я, миру, сонця-світла,
Світанків чистих, росяних доріг.
Щоб Ваша доля радісно  розквітла,
А щастя просто пхалось на поріг!