Заняття з розвитку мовлення в Тростянецькому ІРЦ

Дата: 23.02.2024 15:27

На корекційно-розвиткових заняттях з розвитку мовлення фахівці (консультанти) Тростянецького ІРЦ працюють над подоланням порушень усного і писемного мовлення; розвитком усіх видів мовленнєвої  діяльності; формуванням фонетико-фонематичної, лексико-граматичної сторін мови,   зв′язного мовлення; формування комунікативних умінь; розвитком артикуляційної та дрібної моторики; розвитком просодики (темп, ритм, тембр, сила голосу, інтонування, емоційне забарвлення тощо).

Заняття з фахівцями (консультантами) мають комбінований та ігровий характер). Комбіноване заняття, проведене в ігровій формі, дає змогу гнучко перемикати увагу дитини з одного виду діяльності на інший, не допускаючи втрати уваги та розумового перевантаження. На заняттях використовуються мовні ігри та вправи, яскраві та цікаві іграшки, предметні та сюжетні малюнки, дидактичний матеріал, вітряні вертушки,  свистульки, мильні бульбашки.

На заняттях з розвитку мовлення панує атмосфера довіри,  доброзичливості, підтримки, схвалення.