Роль гри у розвитку дітей

Дата: 26.02.2024 14:00

Фото без опису

Гра для дітей – це природньо. Саме завдяки грі у дітей розвивається почуття власного «Я», формується вміння спілкуватися з ровесниками, взаємодіяти і іншими людьми. Ігри допомагають дітям освоїти моторні навички, концентрацію уваги, мислення, пам’ять, уяву, сприяють візуально-просторовій обробці інформації. У процесі гри у дитини з’являється потреба активно впливати на речі, предмети, що її оточують. Вона розвиває та формує інтелектуальні, емоційні, вольові якості особистості.

26 лютого фахівці (консультанти) Тростянецького ІРЦ провели семінар-практикум з батьками дітей з особливими освітніми потребами на тему: «Роль гри у розвитку дітей».

В ході зустрічі фахівці (консультанти)  показували та проводили з батьками нейроігри та ігри з природніми матеріалами, ігри та вправи на розвиток мовного дихання,  ігри та вправи на розвиток тактильних відчуттів, пластиліно-терапія «Весняний настрій».

Батьки були активними учасниками семінару-практикуму. Співпраця фахівців (консультантів) Тростянецького ІРЦ є запорукою кращої соціалізації та розвитку дитини.