Про скликання 76 сесії Тростянецької селищної ради 8 скликання

Дата: 04.03.2024 14:39

Відповідно до розпорядження Тростянецького селищного голови від 01 березня 2024 року №16-р 11 березня  2024 року, о 14.00 год., в адміністративному приміщенні виконавчих органів  селищної ради за адресою: смт Тростянець, вул. Соборна, 37, в залі засідань, відбудеться 76 сесія Тростянецької селищної ради 8 скликання.

Проєкт порядку денного:

1. Про внесення змін до Програми «Збереження здоров’я жителів Тростянецької селищної територіальної громади на 2024 рік».

2. Про  внесення змін до  Програми соціальної підтримки Захисників та та Захисниць, членів їх сімей на 2024 рік.

3. Про створення комісії про прийняття майна до комунальної власності Тростянецької селищної територіальної громади.

4. Звіт про результати роботи старост по Будянському, Олександрівському, Оляницькому, Савинецькому старостинських округах.

5. Про передачу коштів субвенції з місцевого бюджету державному бюджету у вигляді трансферту державному бюджет

6. Про внесення змін до рішення Тростянецької селищної ради від 30 листопада 2023 року № 841 «Про бюджет Тростянецької селищної територіальної громади на 2024 рік»

7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Тростянецької селищної територіальної громади

8. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність