Готуємося до ЗНО разом в рамках безкоштовного проєкту "Український IQ простір"! Створимо гідне майбутнє наших дітей разом!

Дата: 14.03.2024 13:46

Дорогі батьки та учні!

З радістю повідомляємо про старт проєкту "Український IQ простір", спрямований на підготовку до ЗНО учнів 9-11 класів та надання їм якісної освітньої, психологічної та профорієнтаційної підтримки у цьому важливому періоді їхнього навчання.

Знаємо, що підготовка до ЗНО – це велике завдання, але ми готові зробити її легшою та приємнішою для вас! Наш проєкт має одну просту, але важливу мету - допомогти кожному підлітку досягти своїх мрій!

Для кого створено «Український IQ-простір»?

Для учнів 9-11 класів, які відповідають одному або декільком критеріям:

✔️ мешканці деокупованих територій

✔️ діти з інвалідністю, зокрема з порушенням слуху (всі матеріали перекладаються на жестову мову)

✔️ діти загиблих Захисників та Захисниць

✔️ постраждалі від воєнних дій та ВПО тощо

Реєстрація доступна на нашому веб-сайті за посиланням: https://www.osoblyviliudy.com.ua/osvitniy-proiekt

👉 Які наші переваги?

ДЛЯ БАТЬКІВ

🔹 економія часу та коштів на пошук репетиторів

🔹 можливість слідкувати за успіхами дитини

🔹 можливість навчитися екологічно підтримувати та допомагати підлітку у цей складний період (за участі психолога)

🔹 проста процедура реєстрації

ДЛЯ ДІТЕЙ

🔹 полегшуємо підготовку до ЗНО з 6 предметів (можна обрати один або декілька): українська мова та література, математика, англійська мова, біологія, географія, фізика

🔹 зручний формат: доступ з комп'ютера та телефону (додаток), записані лекції, онлайн-уроки з викладачами

🔹 самостійне тестування з кожної теми (перехід до наступної відбудеться лише тоді, коли учень дасть достатню кількість правильних відповідей)

🔹 надаються презентації уроків та транскрибація (розшифрування інформації з аудіо та відео у текстову форму)

🔹 є пакет участі зі зворотним зв'язком від вчителя

ПРОФОРІЄНТАЦІЯ

🔹 розкриваємо індивідуальні здібності кожного учня

🔹 розвиваємо критичне мислення у виборі професії

🔹 надаємо вичерпну інформацію про різні спеціальності від представників цих професій на зустрічах в zoom

ІНКЛЮЗИВНІСТЬ ТА ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА

🔹 психологічний супровід підлітків та їх батьків

🔹 переклад на жестову мову кожної лекції та уроку

❗ Набір до проєкту ОБМЕЖЕНИЙ

❗ Зареєструвати дитину на порталі може тільки один із батьків або опікунів

Не гайте часу!

Приєднуйтесь до нашого проєкту вже сьогодні та отримайте все, що потрібно для успішної підготовки до ЗНО!

Проект реалізується ГО "СОІ "Особливі люди- особливий дух" за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку за підтримки БО “МБФ “Фундація друзів України”.  Зміст публікацій проєкту не обов’язково відображає погляди ІСАР Єднання, погляди Агентства США з міжнародного розвитку або Уряду США

По всім додатковим питанням звертатись за контактами:

Еmail: osoblyvi.liudy@gmail.com

+380 50 022 72 60 Ірина, менеджер проєкту