Правопросвітницький захід «Правова відповідальність – найкращий путівник у вчинках»

Дата: 25.03.2024 09:46

Cеред сучасної учнівської молоді останнім часом надзвичайно загострилася проблема насильства, довготривалих агресивних проявів у міжособистісних стосунках підлітків, здійснюваних самими дітьми одне до одного.

З метою запобігання цих негативних явищ головним спеціалістом служби у справах дітей  селищної ради Світланою Савчук  нещодавно проведено профілактичну правопросвітницький захід для учнів 10-их класів ліцею смт Тростянець на тему «Правова відповідальність – найкращий путівник у вчинках».

Метою даного заходу було ознайомити учнів з поняттям «булінг» та його запобіганню у ліцеї, формувати толерантне ставлення до оточуючих, а також стійке неприйняття насильства в будь-яких проявах, сприяти створенню дружньої атмосфери та згуртуванню учнівського колективу.

Дітей ознайомлено із видами правопорушень та  з відповідальністю за їх скоєння. Мова йшла про види правопорушень, які трапляються з дітьми у школі. Велика увага акцентувалася саме на відповідальності учнів та їх батьків за скоєння правопорушень.

Під час проведеного заходу діти мали можливість проаналізувати інформацію та отримати актуальні знання для сьогодення.

Закликаємо батьків цікавитись тим, що роблять їхні діти, з ким спілкуються та якими темами цікавляться.

Служба у справах дітей селищної ради