Команда дівчат Ліцею смт Тростянець - переможці ІІІ районного етапу всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2023/2024 з баскетболу

Дата: 05.04.2024 14:13

Сьогодні на базі Ліцей смт Тростянець проведено ІІІ районний етап всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2023/2024 з баскетболу серед дівчат 2010 року народження і молодших, який проходить за ініціативи Президента України Володимира Зеленського під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!».

В ІІІ етапі змагань взяли участь 5 команд закладів загальної середньої освіти Гайсинського району, які виграли територіальний етап, а саме: Ладижинської міської ради, Тростянецької селищної ради, Бершадської міської ради, Гайсинської міської ради, Райгородської сільської ради.

На заході були присутні голова Тростянецький селищний голова Людмила ЧЕРВОНЕЦЬКА, Гайсинської РВА Людмила ГОЛОВАШИЧ, голова Вінницької обласної федерації баскетболу Сергій ДУСЬ, голова ГО "Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство "Колос" Гайсинської територіальної громади" Юрій ОХРІМЕНКО.

Результати гри:

І місце - команда дівчат Ліцею смт Тростянець;

ІІ місце - команда дівчат Ліцею №7 м. Гайсин;

ІІІ місце - команда дівчат Ліцею №4 м. Ладижин.

Команди переможці були нагороджені кубками, індивідуальними і командними грамотами і медалями.

За підсумками ІІІ районного етапу змагань команда-переможець дівчат Ліцею смт Тростянець візьме участь в обласних змаганнях «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2023/2024 з баскетболу серед дівчат від Гайсинського району.