Вітаємо Сєрих В.К.

Дата: 07.04.2024 06:36

7 квітня святкує день народження член виконавчого комітету Тростянецької селищної ради, керівник СФГ  “Демидівське “ Сєрих Володимир Костянтинович, який на даний час боронить  кордони  нашої України в лавах Збройних Сил України.

Шановний Володимир Костянтинович!

Колектив Тростянецької селищної ради, депутатський корпус, виконавчий комітет Тростянецької селищної ради щиро вітають Вас  з днем народження.

Бажаємо стійкості, витримки, відваги і сили духу, мужності, сміливості, винахідливості і вміння приймати вірні рішення. Знайте, що вдома Вас чекають і нехай ця думка гріє Вас. Бажаємо хай кожна мить дарує Вам натхнення та впевненість у собі, хай буде все добре, вірте в чудо, вірте  в добро і щастя. Перемога вже дуже скоро. І буде мир в Україні. Завжди. Дякуємо безмежно за те, що тримаєте  оборону! Повертайтеся здоровим додому, де Вас чекають рідні, друзі та колеги.

Дорогий Отець Небесний, дай нам  миру,

В кожну сім’ю, в кожну родину,

Благослови всю нашу Україну

Підтримай солдат в тяжку годину.