Як стати ментором та підтримати дитину під час навчання? Новий симулятор від Дія.Освіта

Дата: 23.04.2024 10:48

Зараз ментальне здоровʼя дітей особливо страждає від наслідків війни — ворожі обстріли, руйнування, постійні стресові ситуації. Ми не можемо вплинути на ці події, але в силах українців допомогти дітям боротися зі стресом та повернути мотивацію до навчання.

Дізнайтеся, як розвинути навички допомоги дітям, у серіалі від Дія.Освіта «Як стати ментором для школярів». Після перегляду на вас чекає онлайн-симулятор. Перевірте свої знання на практиці — станьте ментором, зануртесь у світ життєвих ситуацій, з якими стикаються школярі та спробуйте:

• завоювати їхню довіру та навчитися вести щирий діалог;
  • скористатися порадами, як давати зворотний зв’язок і хвалити;
  • надати першу психологічну допомогу.

Шукайте симулятор та серіал на платформі Дія.Освіта за посиланням.

Підтримуйте дітей на шляху до щасливого майбутнього разом з Дія.Освіта

Симулятор створено з ініціативи Мінцифри в межах реалізації Програми академічного менторства для студентів «СтудМентор» від ГО Навчай для України/Teach For Ukraine та Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, за підтримки Global Partnership for Education для платформи Дія.Освіта.