Відкрито набір кандидатів до  складу Молодіжної ради при Тростянецькій селищній раді

Дата: 19.07.2024 15:44

Кандидати на членство до Молодіжної  ради (молоді люди, жителі Тростянецької селищної територіальної громади, віком 14-35 років) мають подати до ініціативної групи (контактна особа -  Інна Климик, моб. 0675899495, завідуюча сектором з ОВД Тростянецького СКЦКД) наступні документи:

- заяву у відповідній формі  (додаток 1);
- біографічна довідка (додаток 2);
- копію паспорта громадянина України.

Ініціативна група перевіряє документи, подані учасниками, на їх відповідність вимогам, встановлених Положенням про Молодіжну раду при Тростянецькій селищній раді.

Приймання заяв для участі в установчих зборах припиняється 01 серпня 2024 року.

Кількісний склад Молодіжної ради визначається установчими зборами та не може становити більше ніж 35 осіб.

Склад Молодіжної ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатів, які особисто присутні на установчих зборах.

Установчі збори відбудуться 05 серпня 2024 року в приміщенні центру активності громадян о 13.00 год.