Всесвітня продовольча програма ООН здійснює підтримку програми шкільного харчування в закладах освіти громади

Дата: 26.07.2024 11:07

Минулого навчального року Всесвітня продовольча програма і Міністерство освіти і науки України підписали Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю для реалізації програми шкільного харчування. У Вінницькій області було обрано 18 закладів освіти для реалізації проєкту ВПП ООН на підтримку шкільного харчування, до яких увійшов Ліцей смт Тростянець, що долучився до програми з січня 2024 року.

Упродовж другого семестру 2023–2024 навчального року Всесвітня продовольча програма фінансувала 30% вартості щоденних гарячих обідів для дітей 1–4 класів у Ліцеї смт Тростянець. Кошти, отримані в межах програми, було спрямовано на поліпшення якості харчування та частково зменшення вартості обідів, яку покривають батьки.

Всесвітня продовольча програма ООН визначає своєю місією підтримку закладів у забезпеченні доступу до шкільних обідів для всіх школярів початкових класів, сприяючи їхньому здоров’ю та готовності до навчання.

Участь Ліцею смт Тростянець у цій програмі сприяє забезпеченню 212 учнів початкових класів смачними та корисними стравами.

Крім того, представництво Всесвітньої продовольчої програми ООН нещодавно повідомило, що з вересня 2024 року до програми шкільного харчування буде включено ще один заклад нашої громади, а саме: учні початкових класів Тростянецької гімназії. Близько 300 дітей тростянецьких шкіл матимуть покращене харчування за рахунок коштів Всесвітньої продовольчої програми ООН.

За надані кошти заклади освіти щомісяця звітуватимуть організаторам програми.

Управління освіти Тростянецької селищної ради