До небесного війська провели Захисника України Віталія Мельника

Дата: 11.08.2024 18:40

Сьогодні, у 900-й день війни, Тростянеччина попрощалась із Захисником України, учасником АТО, ООС Віталієм Леонідовичем Мельником з с.Олександрівка.

Віталій Мельник народився 10 серпня 1991 року, в с. Капустяни.

Закінчив Олександрівську школу. Навчався у Заболотненському училищі, де здобув професію кухаря.

Як справжній патріот, вірний син України брав участь в антитерористичній операції, операції обʼєднаних сил.

З 2014 року старший солдат, кулеметник, навідник БМП – 1, у складі 9-го окремого мотопіхотного батальйону (БТрО «Вінниця») боронив Україну на Маріупольському напрямку (Сорокіне, Водяне, Талаківка, Гнутове, Сартана, Павлопіль).

А коли росія розпочала повномасштабну війну, вже без вагань став на захист рідної землі. Служив у 3 взводі 2 відділення бригадної розвідки військової частини А1619 59-Ї окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка. Нищив ворога на Лиманському, Покровському напрямках.

Життя Захисника Віталія Мельника обірвалось у день його народження, 10 серпня, коли йому виповнилось лише 33…

Вклонитися памʼяті воїна, розділити біль втрати з рідними прийшли жителі Олександрівки та Капустян, друзі, бойові побратими, представники влади та усі, хто його знав.

Встелена квітами дорога до кладовища і сльози горя та відчаю, яких ніхто не стримував.

Поховали Захисника України з усіма військовими почестями на сільському кладовищі в с. Капустяни.

У пам'ять про полеглого Воїна пролунав військовий салют.

Матері військового, Лідії Петрівні, вручили Державний Прапор України - символ його героїзму та відданості рідній державі.

Вічна шана і слава Захиснику України!