Щиро вітаємо

Вітаємо Ліпніцьку А.І.

24 квітня святкує свій день народження директор комунального закладу «Публічна бібліотека Тростянецької селищної об’єднаної територіальної громади» Ліпніцька Анастасія Іванівна.

16:02 23.04.2020

Вітаємо Марингоса В.І.

23 квітня святкує свій день народження депутат виборчого округу №17 Марингос Володимир Іванович.

14:49 23.04.2020

Вітаємо Драчука В.Г.

22 квітня святкує свій день народження член виконавчого комітету Тростянецької селищної ради Драчук Володимир Григорович.

11:42 22.04.2020

Вітаємо Барчук О.В.

21 квітня святкує свій день народження провідний бібліотекар комунального закладу «Публічна бібліотека Тростянецької селищної об"єднаної територіальної громади» Барчук Оксана Володимирівна.

10:31 21.04.2020

Вітаємо Тарасюка В.А.

15 квітня святкує день народження член виконавчого комітету Тростянецької селищної ради, директор ТОВ «Україна-Т» Тарасюк Василь Андрійович.

08:56 15.04.2020

Вітаємо Захарчук Л.М.

14 квітня святкує свій День народження спеціаліст І категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності Захарчук Людмила Миколаївна.

08:15 14.04.2020

Вітаємо Кузнєцову В.М.

12 квітня святкує свій ювілей інспектор відділу правового забезпечення та адміністративних послуг Кузнєцова Валентина Миколаївна.

09:00 12.04.2020

Вітаємо Колесник Н.Л.

10 квітня святкує свій День народження начальник відділу містобудування, архітектури, земельних  ресурсів, житлово-комунального господарства та комунальної власності Колесник Наталія Леонідівна.

08:07 10.04.2020