Лише перший тиждень літніх канікул, а вода вже забрала дитяче життя

Дата: 09.06.2022 11:12

Трагедія сталася в с.Летківка. В одній із водойм втопився дванадцятирічний хлопчик. Потонулого дістав з води 14-річний юнак. Та, на превеликий жаль, прибувши на місце нещасного випадку медики, реанімувати школяра не змогли. Причини та обставини, що призвели до загибелі дитини наразі встановлюються фахівцями Національної поліції.

Рятувальники вкотре нагадують дорослим, слідкуйте за дозвіллям своїх дітей, не дозволяйте їм самостійно відвідувати водойми!

Нагадуємо, що відповідно до рішення позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної  безпеки та надзвичайних ситуацій Тростянецької селищної територіальної громади від 13 травня початок   купального  сезону  на  території  Тростянецької громади відтермінований  до закінчення  воєнного  стану.

При виникненні інших небезпечних подій, або надзвичайних ситуацій, які можуть загрожувати Вашому життю, або життю інших людей, не зволікайте та телефонуйте за номером  101.

Будьте обачними та уважними в повсякденні, та дотримуйтесь простих правил безпеки життєдіяльності.

За інформацією ГУ ДСНС України у Вінницькій області