Оголошення

За дорученням Міністерства в справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України в рамках Меморандуму про співпрацю з Громадською організацією «Донбас СОС» розміщуємо номер безкоштовної «гарячої лінії», яка надає консультаційні послуги інформаційного та правового характеру щодо широкого кола питань стосовно реалізації та захисту  прав, свобод та інтересів громадян, постраждалих від збройної агресії Російської Федерації та тимчасової окупації окремих територій держави, в тому числі внутрішньо переміщених осіб та цивільного населення, яке проживає на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей та Автономної Республіки Крим та міста Севастополя:

15:26 04.02.2020

До уваги громадян

Рішенням 35 сесії 7 скликання від 20 листопада 2019 року №406 було  затверджено технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту смт Тростянець Тростянецької селищної ради Тростянецького району Вінницької області, згідно технічної документації площа населеного пункту смт Тростянець становить 1192,86га.

13:40 25.11.2019