"СВІТ ПРОФЕСІЙ: ОБИРАЙ СВОЮ"

Нещодавно  для  старшокласників Тростянецького  ЗЗСО І-ІІІст №1   та шкіл  району профконсультантом Тростянецької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості Олесею Дячук проведено профорієнтаційний захід «Світ професій: обирай свою за ініціативи Тростянецької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості.   Фойє закладу перетворилося на профорієнтаційну локацію, де було багато інформації, знайомств та спілкування. В рамках заходу учні 10-А класу Тростянецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 презентували власні проекти на тему «Професії майбутнього». Ці допитливі старшокласники останніх два місяці досліджували різні професійні сфери з позиції майбутніх професій, які за вимогою часу, а також розвитком інформаційних і цифрових технологій з’являються на ринку праці та змінюють його. Спікери  6 команд знайомили учасників з майбутніми професіями у сферах ІТ, енергетики, біотехнологій, медицини, кіномистецтва та менеджменту. Наші юні дослідники разом з слухачами зрозуміли, що професійне самовизначення в сучасному світі вимагає підготовки до професій, які ще не існують. Профконсультант Тростянецької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості Олеся Дячук познайомила присутніх з профорієнтаційними послугами та електроними сервісами служби зайнятості, якими може скористатися учнівська молодь. До заходу також долучилися представники 17 навчальних закладів різних рівнів акредитації області та України. Делегації презентували професії, за якими навчають, активно спілкувалися зі старшокласниками та надавали корисну інформацію. Приємно чути слова подяки від викладачів навчальних закладів, які зазначили важливість проведення подібних зустрічей. Вкотре переконуємося, що професійна орієнтація учнівської молоді це важлива справа, яка допомагає зробити усвідомлений професійний вибір.

09:34 30.10.2019