Відбулася позачергова сесія Тростянецької селищної ради

09 липня 2019 року під головуванням Людмили Червонецької відбулася 27 позачергова сесія  Тростянецької селищної ради сьомого скликання. У роботі пленарного засідання взяли участь 15 депутатів селищної ради, керівники відділів, що причетні до підготовки проектів рішень сесії . На порядок денний було винесено 12 питань. Серед яких депутати затвердили Програму «Комплексної підтримки сім`ї, запобігання домашньому насильству,забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків,попередження торгівлі людьми», внесли зміни до рішення 14 сесії селищної ради 7 скликання від 21 грудня 2018 року №123 «Про місцевий бюджет об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».  Також розглянули та затвердили 8 земельних питань,які стосувалися затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки, передачі земель у безкоштовну власність, припинення права користування земельними ділянками шляхом розірвання договору оренди землі та ін.

10:42 10.07.2019

Розпочали роботи щодо поліпшення екологічної ситуації в громаді.

08 липня 2019 року в приміщенні ДП «Тростянецький спиртовий завод» за участю в.о директора підприємства Б.Білейчука, представників: ТОВ «САНВОТЕР КОНСТРАКШЕН», ДУ «Вінницький обласний лабораторний Центр МОЗ України»,директора ПрАТ "Біолік" з м. Ладижин  П. Сандула, голови Тростянецької  селищної ОТГ  Л. Червонецької та представників громадськості Тростянця  і Ладижина проведено виробничу нараду по питанню застосування препарату "Оксидол" на полях фільтрації ДП «Тростянецький спиртовий завод» щодо знешкодження зловонного запаху та поліпшення екологічного стану в селищі. Також, працівниками обласного лабораторного центру було відібрано проби в повітрі до застосування препарату.      Сьогодні,09 липня, 50 кг біорегенератора "Оксидол"  розпочали  вносити  на 20 га полів фільтрації. Науковці мають чітке твердження, що зловонний запах  зникне за 6-9 днів. Це мають відчути жителі громади. Про результати проведеної роботи будемо повідомляти.

14:01 09.07.2019